europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu ulozto
ceska posta bslik
rajče et
spirit preklad
ceska sporitelna hluboka nad vltavou
ceska pojistovna internetove bankovnictvi
kamil fila aktualne
slunecnice team speak
velké štěstí
car mechanic simulator 2019 čeština ulozto

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeVýměna manželek díly ke shlédnutí

Výměna manželek díly ke shlédnutí

Výměna manželek - 10.1.2018 - online ke shlédnutí
výměna manželek díly ke shlédnutí
Výměna manželek 2.10.2019. Jak se bude cítit Markéta v lesbické rodině s temperamentní prozatímní partnerkou a dokáže se Sabina, maminka jednoho chlapečka, postarat o rodinu se šesti dětmi? Show Výměna manželek 2.10.2019 - video online ke shlédnutí Již brzy

Videa soutěže Výměna manželek 6 online ke shlédnutí
Výměna manželek 4.9.2019. Jak si poradí Ilona v excentrické rodině, kde platí pro ni úplně jiná pravidla? Dokáže se Radka přizpůsobit poklidné domácnosti, kde každý má své místo? V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Brna, kterou tvoří Ilona (42), Pavel (48) a Jan (16).

Výměna manželek - 25.9.2019 - online ke shlédnutí
výměna manželek díly ke shlédnutí
Marcela si ve své náhradní domácnosti prožije pěkně krušné chvilky. Její prozatímní manžel je totiž abnormálně pedantské povahy. Potrpí si na špičkový úklid a lehce se rozčílí, a tak Marcelu čeká deset dní plných hádek, vulgarismů a urážek.

Výměna manželek - díly ke shlédnutí online - TV Nova
Jakou odměnu získám po dokončení natáčení? Výměna manželek alkoholička Gábina z Prostřeno jak žije po výměně? Paní s hadem na krku. Výměna hádka, rvačka. Celé epizody youtube. Nejlepší díly ke shlédnutí online. Výměna 30.8.2017 jak to dopadlo. Výměna manželek hadi celý díl ke stažení. Premiéra na Nově.

16. 1. 2018 | Výměna manželek | Pořady | Nova Plus
výměna manželek díly ke shlédnutí
Seriál Výměna manželek online ke shlédnutí na sosac.tv. V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo.

celý díl | Výměna manželek | Pořady | Nova
Výměna manželek "Nechci, aby se máma vrátila," pláče Lucie. Míšu vztah šokuje. Už ve středu se mohou diváci těšit na další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Michaela v početné sběratelské

Seriál Výměna manželek online ke shlédnutí | Sosac.ph
O čem je reality show Výměna manželek. Reality show Výměna manželek má za úkol zachytit, jak se rodinní příslušníci vypořádají s novou osobou ve své domácnosti. Nová manželka stráví v rodině 10 dní, v jejihž rámci se musí postarat o bezproblémový chod domácnosti.

Výměna manželek 2018 online celé epizody - MicroCredit.cz
výměna manželek díly ke shlédnutí
Výměna manželek 10.1.2018. Jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené. Dokáže se Gabriela přizpůsobit rodině, která žije jen sama pro sebe a naprosto se podřizuje dětem. Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí

Výměna manželek - YouTube
výměna manželek díly ke shlédnutí
Výměna manželek 20.3.2019. Dokáže se Lucka postarat o standardní rodinu se dvěma dětmi ke spokojenosti pána domu? Udrží Štěpánka svůj temperament na uzdě v pro ni zanedbané domácnosti?

Výměna manželek - 16.10.2019 - online ke shlédnutí
Výměna manželek 11.9.2019. Jak si poradí tvrdohlavá Jarka s výbušným partnerem Pavlem? Dokáže se submisivní Týna přizpůsobit rodině se čtyřmi dětmi a tátou Martinem, který se moc nezapojuje do chodu domácnosti? V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Liberce, kterou tvoří Kristýna (25), Pavel (30) a Marek (6).