europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

kolin katastr nemovitosti
datova schranka prohlaseni
moan překlad
michellecz rajce
počasí předpověď krkonoše
katastrální mapa ostopovice
rajce oblibene alba
databaze knih recenze
tvoje tvář má známý hlas koho budou zpivat
rychly prachy 107 dil

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeRajce denar

Rajce denar

Semo Rajče Denár 1g ** | Srovnanicen.cz

Výrazně výnosná pozdnější odrůda. Vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy. Je vhodná pro ruční i mec


ZELENINA | RAJČE ODRŮDA DENÁR,KEŘÍKOVÉ /150 SEMEN/ XXL

Rajče keříčkové Denár. Kód produktu: 4463. Výnosná pozdnější odrůda která vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy, velmi vhodná k sušení.


Rajče keříčkové-DENÁR - Vinařský dům KOPEČEK

rajce denar Kompletní specifikace. Keříková odrůda rajčat DENÁR se řadí mezi středně rané rajčat. Je to relativně nová odrůda, která začíná být velmi oblíbena, protože je možno ji bez problémů pěstovat jak ve skleníku, tak na balkoně i na poli.


Rajče keříčkové Denár | SEMO eshop

Semo Rajče Denár 1g **, Velmi raná až raná, pěstitelsky nenáročná, plody jsou oválně hranaté s vysokým obsahem lycopenu, barva protlaků a kečupů je intenzivně červená.


Štítek: keříčková rajčata :: Rajčata . com

Na Zboží.cz jsou produkty včetně popisů, recenzí, příslušenství a návodů. Ceny si navíc můžete srovnat od těch nejlevnějších.


Zboží.cz | Tisíce obchodů na jednom místě

Semo Rajče Denár 1g **, Velmi raná až raná, pěstitelsky nenáročná, plody jsou oválně hranaté s vysokým obsahem lycopenu, barva protlaků a kečupů je intenzivně červená.


Jak správně pěstovat rajčata | jaktak.cz

Keříčkové rajče Denár. Rajče vhodné pro přípavu kečupů, s oválnými plody s tvrdou slupkou, vhondé pro kuchyňské úpravy


Rajče Denár 30 semen | Aukro

rajce denar Rajče tyčkové standardní odrůdy:. PARTO SM F1 – poloraný hybrid s dlouhodobě skladovatelnými plody,rostliny středního vzrůstu poskytují, velikostí i tvarem, atraktivní vyrovnané, nepraskavé plody o hmotnosti 100 – 120 g. Hybrid vhodný do nevytápěných rychlíren i na pole. START – osvědčená klasika ! Rostlina je středně vzrůstná.


Rajče keříčkové DENÁR

rajce denar Výrazně výnosná pozdnější odrůda. Vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy. Je vhodná pro ruční i


Images of Rajce Denar

Keříčkové rajče Denár. Výrazně výnosná pozdní odrůda rajčete. Vytváří hranaté až hruškovité plody větší velikosti se špičkou a vysokou výtěžností šťávy.


Keříčkové rajče Denár

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech …