europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

velká británie aktuálně
šťastný je ten kdo našel štěstí v rodině
česká průmyslová zdravotní pojišťovna hodonín
rychlý prachy foto
erotické povídky s ilustracemi
teorie velkého třesku 10 online česky
dracik trikolka
obrázky do komentu na fb
letak lidl myjava
ceske drahy online jizdenka

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeRadar aktuálně

Radar aktuálně

Meteoradar - online radar vývoje počasí a bouřky Slunecno.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.


Portál ČHMÚ : Aktuální situace : Aktuální stav počasí radar aktuálně

Vznikne, když je radar rušen cizími vysílači nebo odrazem od pozemních objektů. Jak si slunce hrálo s větrem. Byly říjnové dny, kdy opět vládlo naplno léto 11. listopadu 2019 Letošní říjen přinesl rekordně teplé dny i mrazivá rána. Celkově byl měsíc teplotně nadprůměrný .


Meteoradar, online radar zobrazující počasí radar aktuálně

Předpověď počasí a nejnovější síť meteoradarů. Počasí na dnešní den i 14 dní pro každé místo v ČR. Aktuální stav počasí, oblačnost, vítr.


Portál ČHMÚ : Home

Radar ČHMU na mapě ČR - aktuální data vývoje bouřky. Jedním z nástrojů aktuálně využívaných při prognóze vývoje počasí a srážek je meteorologický radiolokátor (dále jen meteoradar). Ten funguje na základě odrazu (rozptylu) elektromagnetického pulsu na …


Radarové snímky - radar Radarové snímky na mapě, bouřky radar aktuálně

13.11.2019 Zpravodaj ČHMÚ Ostrava 10-2019. K dispozici je 10. číslo „Zpravodaje” roku 2019 s informacemi o počasí, teplotách, srážkách, hydrologické situaci a přehledu úrovně znečištění ovzduší v Moravskoslezském a Olomouckém kraji v měsíci říjnu. V tomto vydání přináší jako zajímavost informaci o Teplotních charakteristikách října 2019 v


Aktuální počasí | In-počasí radar aktuálně

Meteoradar - aktuální srážková mapa. Sledujte déšť, bouřky, přeháňky na radaru ČHMÚ.


Radar - online předpověď, bouřky, srážky | Blesk.cz radar aktuálně

Na základě jeho intenzity radar odražený impuls příjme a podle prodlevy mezi přijetím a vysláním vyhodnotí intezitu a vzdálenost probíhajících srážek. V roce 1978-1979 byl na dnešním území čr vystaven první radar tohoto typu. Experimentálně se zde měřilo až do roku 1971 přímo v budově ČHMU.


Meteoradar - Počasí aktuálně

Radar. Radar zobrazuje místa, na kterých se vyskytují srážky (přeháňky, bouřky, trvalé srážky). Intenzita srážek je odlišena jednotlivými barvami. Na radaru lze poznat i výskyt krupobití (označeno bílou barvou).


Radar na mapě, bouřky, meteostanice | In-počasí radar aktuálně

Nebo zobrazení radarových dat pomocí Google Maps na radar.bourky.cz. Aktuální snímek sloučené radarové informace z České radarové sítě CZRAD (z radarů Brdy-Praha a Skalky). Nejsou-li data z některého radaru dostupná, je neviditelná oblast vyznačena šedou barvou.