europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

prima prostřeno epizody
karviná počasí
koncert tvoje tvar ma znamy hlas
platnost kreditu ulozto
přání k narozeninám letní
volufirek rajce
pepco letak 7.3 2019
recept palačinky bez mléka
teorie velkého třesku s11e01 online
rychly prachy cikánky

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeProstreno ales bejr

Prostreno ales bejr

prima.iprima.cz prostreno ales bejr

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima.


GALERIE: Šílený youtuber Psychopat Bejr v Prostřeno

Také si vyzkoušel účinkování v různých televizních pořadech, má vlastní youtube kanál. Žije s manželkou a doma jim dělá společnost malá zoo: pět psů, domácí prasátko, dvě kočky a papoušek.


Psychopat Aleš v Prostřeno: Vytáhl zbraň a chtěl spáchat

jedno z top 8 mÍst v melbourne-pokud mĚ chcete dobrovolnĚ podpoŘit na cestĚ do indie mŮŽete na č.ú.152837723/0600 jebej


Prostřeno! XIX (94) | Prima

Čtvrtek: Aleš (41), přezdívaný na svém youtube kanále Psychopat, připraví takové menu, aby si prý soupeři vyzkoušeli, jaké utrpení musí prožívat on měsíc před fitness závodem | TV Prima


Aleš Bejr | Diskuze | ČSFD.cz

Čtvrtek - Aleš Bejr - Pardubický kraj 08.08.2019 – Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných.


prostřeno aleš bejr | Blesk.cz

Nechápu proč tuhle netalentovanou vepřovou hlavu filmovej průmysl vůbec zviditelnuje. Barrandov ok, tam se hodí ale proč v Raplovi? Tam musel mít na starost castng nějakej blb. Hodně tim ten seriál shodily, obsadit tohohle prvoka.


VIDEO: Peklo v Prostřeno! Psychopat Bejr vytáhne zbraň a prostreno ales bejr

JEBEJ! Najdete mne také na sociálních sítích! Fanpage - facebook.com/psychopatbejr Twitch - twitch.tv/psychopatbejr Merch - shop.bestbbf.eu/Osobnosti/ales-bejr


Psychopat Bejr - YouTube

Přečtěte si o tématu "prostřeno aleš bejr".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "prostřeno aleš bejr", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "prostřeno aleš bejr".


Psychopat Bejr - YouTube

Bejr coby profesionální kulturista chce totiž ostatním ukázat, jak vypadá jeho jídelníček. Dostanou tedy polívku, která je v podstatě protein ředěný vodou. Jako hlavní chod pak dostanou kuřecí prsa, ale k nim se servíruje nedovařená rýže v pytlíku s neoloupanou syrovou cibulí!


TÉMA : ALEŠ BEJR V POŘADU PROSTŘENO HUMOR NEBO … prostreno ales bejr

O kontroverzním soutěžícím v pořadu Prostřeno! jste již určitě slyšeli. Aleš Bejr (41) na sebe velmi rád poutá pozornost, a tak není divu, že se snaží ze svých pěti minut slávy vytřískat maximum. Na internetu se nyní objevilo podivné video, ve kterém se "Psychopat Aleš" za úplatu dvaceti tisíc svlékne a společně s přítelkyní se úplně nahý proběhne po


Aleš Bejr (@alesbejr) • Instagram photos and videos

Bejr se pak ukázal i v druhé řadě seriálu Rapl, kde si zahrál manžela Anety Krejčíkové (28). Svalnatý Psychopat Bejr z MasterChef útočí: Lupínkovi nasadil parohy a prohodil ho sklem! Videa na internetu mu už ale očividně nestačí, a tak se přihlásil do další televizní soutěže, tentokrát do Prostřeno!


VIDEO: Teror v Prostřeno! Psychopat Bejr nechá ostatní prostreno ales bejr

Aleš „Psychopat“ Bejr. Jméno tohoto holohlavého šílence se po sociálních sítích šíří jako vir. Důvod? Všichni řeší jeho řádění v kulinářské show Prostřeno, kde ostatní hosty, kteří skutečně chtěli předvést, co umí, vytáčel doběla svým primitivním humorem. Kde se tento chlapík vzal? Přinášíme vám příběh muže, jenž si kvůli svým výstupům


Aleš Bejr – Prostřeno | Prima

Youtuber Aleš Bejr je známý provokatér a je možné, že se jedná o další z jeho pranků. Podle mnohých jeho fanoušků je ale více reálná varianta, že Angele po Bejrově výstupu v Prostřenu už došly nervy a našla si někoho, s kým bude mít mnohem klidnější život.


Kde se vzal Bejr, který otrávil Prostřeno? Příběh prostreno ales bejr

Aleš Bejr dostal 15 bodů. Autor: FTV Prima Předchozí fotogalerie Následující fotogalerie Následující fotogalerie


Prostřeno: Aleš Bejr z MasterChefa se vrací a šokuje

Soutěžící byli z jeho "vípku" logicky v šoku a ženy neměly daleko k pláči. Bejr se snažil obhájit vysvětlením, že zbraň je ve skutečnosti jen dětskou hračkou. To ovšem na hostitelku Barboru nezabralo a Psychopata Bejra od večeře nekompromisně vyhodila. Opravdu se ale youtuber nechal vyrazit?