europan-cz.cz
 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeMiroslav kupec české dráhy

Miroslav kupec české dráhy

Miroslav Kupec – Wikipedie

Jedním z nich je Miroslav Kupec, který nyní v Českých drahách zastává pozici vrchního přednosty Depa kolejových vozidel a v minulosti působil například u nákladní dcery ČD Cargo. České dráhy objednaly 50 nových dálkových vozů za tři miliardy korun;


Miroslav Kupec, 12. 11. 2019 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Úvod » Skupina ČD » Organizační struktura » Představenstvo. Představenstvo. Představenstvo rozhoduje o všech záležitostech akciové společnosti České dráhy, pokud nejsou stanovami nebo zákonem č. 77/ 2002 Sb. vyhrazeny do působnosti dozorčí rady.


Šéf Českých drah Kupec nenaplnil dostatečně očekávání miroslav kupec české dráhy

České dráhy zvažují prodej některých svých dceřiných firem. Jednou z nich by mohla být například ČD-Telematika, o jejímž prodeji do rukou státu by chtěly dráhy brzy jednat. V rozhovoru to řekl šéf Českých drah Miroslav Kupec. Podnik tím chce podle něho zvýšit zdroje na investice do vozového parku, které by měly v následujících osmi letech vyjít na 40 miliard


Miroslav Kupec - Vrchní přednosta - České dráhy, a.s miroslav kupec české dráhy

Skupina České dráhy loni hospodařila se ziskem téměř 1,2 miliardy korun, o více než 200 milionů korun vyšším než v roce 2017. K výsledku skupiny přispěla především nákladní doprava, která vykázala zisk 663 milionů korun. Osobní přeprava naopak skončila ve ztrátě 230 milionů korun.


Kupce po devíti měsících odvolali z čela Českých drah miroslav kupec české dráhy

Miroslav Kupec (* 28. srpna 1959) je český manažer, od září 2018 do června 2019 generální ředitel a předseda představenstva Českých drah.. Život. Absolvoval Fakultu strojní Českého vysokého učení technického v Praze, kde získal titul Ing. Následně v roce 1983 nastoupil do Poldi Kladno, kde po dvouleté praxi začal pracovat jako vedoucí provozu.


Miroslav Kupec: České dráhy chtějí investovat do vozového

České dráhy (English: Czech Railways), often shortened to ČD, is the main railway operator in the Czech Republic providing regional and long-distance services. In 2019 the Supervisory Board of Czech Railways dismissed Miroslav Kupec, Chairman of the Board of Directors, who has been in office since September 2018. Statistics.


České dráhy chystají změny v nejvyšším vedení, opustit ho

České dráhy mění vedení. Miroslav Kupec střídá Pavla Krtka. 11.09.2018 17:46 . Sdílejte: Facebook Twitter Email. Dozorčí rada Českých drah dnes obměnila vedení státního dopravce. Pavel Krtek skončil v čele představenstva, nahradil ho Miroslav Kupec, který se zároveň stal generálním ředitelem firmy. Krtek byl


České dráhy, a. s. | Představenstvo miroslav kupec české dráhy

Zobrazte si profil uživatele Miroslav Kupec na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Miroslav má na svém profilu 7 pracovních příležitostí. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Miroslav a pracovní příležitosti v podobných společnostech.


Železničář | Miroslav Kupec: Musíme chránit obchodní zájmy

Tak jako u projektu Masarykova nádraží spolupracuje národní dopravce v Brně s developerem na základě uzavřené smlouvy. V tomto případě se snažíme, aby se budovy v areálu dnešního nádraží začaly co nejdříve rekonstruovat a komerčně využívat s cílem maximálního finančního výnosu pro České dráhy. MIROSLAV KUPEC


Miroslav Kupec: České dráhy chtějí investovat do vozového

article ČD’s modern underfloor wheel lathe brings many benefits. In September 2018, the main railway operator in the Czech… 9 September 2019 | By Miroslav Kupec - České dráhy (ČD). In September 2018, the main railway operator in the Czech Republic, České dráhy (ČD) put into operation a modern underfloor wheel lathe at its maintenance centre in Prague.


Miroslav Kupec – Zdopravy.cz

České dráhy utratí v příštích deseti letech za nákup nových vozidel a další investice 40 miliard korun. Pustí se i do komerčních oprav vlaků. Ze svých dep chtějí vybudovat největší opravárenský závod ve střední Evropě, uvedl v rozhovoru pro MF DNES nově zvolený šéf drah Miroslav Kupec.


České dráhy, a. s. | Board of Directors miroslav kupec české dráhy

Home » ČD Group » Organisational Structure » Board of Directors. Board of Directors. The Board of Directors decides on all matters at ČD except for those which fall under the authority of the Supervisory Board, as stipulated by the statutes or by Act No. 77/2002 Coll.