europan-cz.cz
 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeKomers česká televize

Komers česká televize

Adam Komers: Mohlo být hůř - iDNES.cz

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.


Images of Komers Česka televize

Praha - Do finále výběrového řízení na nového ředitele České televize nepostoupili podle nezávislých televizních odborů nejlepší kandidáti. Některé finálové projekty jsou podle nich směšné. Na tiskové konferenci to uvedl Adam Komers z Nezávislé odborové organizace ČT. Odboráři kritizovali kvalitu projektů prezidenta Česko-německé obchodní a průmyslové


Televizní matador Komers odešel z ČT — Médiář

Svobodný přístup k informacím — Vše o ČT — Česká televize. editor Událostí Daniel Pavlík, editor pořadu Události v regionech Adam Komers. Osoby, které se na přípravě zpravodajství České televize podílejí (a to jak na programu ČT24,


Daniela Drtinová a Adam Komers: „Tlustá čára“ neplatí pro

Adam Komers – vedoucí redaktor regionálního zpravodajství, zástupce šéfredaktora RZ. Zajímá vás Česká televize, chtěli byste vědět víc a máte chuť se ptát? Pak je tu pro Vás pravidelný chat se zástupcem vedení České televize.


Diskuse: Komers už není zástupce vedoucího zpráv ČT, končí komers česká televize

Oficální YouTube kanál České televize. Sign in to like videos, comment, and subscribe.


V ČT skončil Adam Komers, jedna z tváří stávky proti komers česká televize

Česká televize odvolala dvě šéfeditorky Nových médií – Angeliku Bazalovou a Gabrielu Gabrielovou. V tomto oddělení tak jde o další významné změny na vedoucích pozicích. V září už musela pro nadbytečnost odejít šéfredaktorka Nových médií Pavlína Kvapilová.


Televizní odbory: Do finále volby ředitele se nedostali ti komers česká televize

Poslanci v tajné volbě zvolili prozatímním ředitelem veřejnoprávní televize bývalého šéfproducenta uměleckých pořadů Jiřího Balvína. Předák stávkujících zaměstnanců Adam Komers tuto volbu uznal. "Ukončení stávky závisí na jednání, může to být i dnes, řekl zpravodaji MF DNES. Rozhovor přetiskujeme v plném znění.


ČT24 — Nejdůvěryhodnější zpravodajský web v ČR — Česká komers česká televize

Česká televize odvolala dvě šéfeditorky Nových médií – Angeliku Bazalovou a Gabrielu Gabrielovou. V tomto oddělení tak jde o další významné změny na vedoucích pozicích. V září už musela pro nadbytečnost odejít šéfredaktorka Nových médií Pavlína Kvapilová.


ČT odvolala Dvořákovu kritičku Bazalovou. Končí i zástupce

Komers je jedním z třiadvaceti redaktorů, kteří v minulých dnech požádali Radu ČT o prošetření údajné cenzury a zasahování do zpravodajství ze strany vedení České televize. Společně s Danielou Drtinovou se pod výzvu také jediní dva podepsali. Byl také nejznámější tváří revolty v České televizi v prosinci 2000.


Veterán ČT Adam Komers: Zeman je zlý a naprosto nechutný

Slavia jako motivace do sezony. Ta bude pro mě možná poslední, přemítá Koudelka. Jestli naplní přání, aby si vedl v novém ročníku Světového poháru stejně …


Zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT Adam Komers komers česká televize

Česká televize is funded through television licence fees (larger part of revenue) and from advertising (where it is less successful than commercial television stations). During 2004 and 2005 the organisation lobbied the Czech government to increase the licence fee so that advertising could be eliminated.


Česká televize - YouTube

Adam Komers, vedoucí regionálního zpravodajství České televize, odstoupil ze své funkce zástupce šéfredaktora zpravodajství Petra Mrzeny. Mrzenu Komers společně s moderátorkou Danielou Drtinovou a dalšími 21 kolegy kritizuje ve stížnosti na údajné autocenzurní zásahy, kterou včera začala projednávat televizní rada.


Rezignoval Komers, jeden z autorů stížnosti na ČT

Vedení redakce zpravodajství České televize opouští známý novinář Adam Komers, který ale zůstane v televizi v roli odboráře.Management ČT propouští i dvě šéfeditorky Nových médií pro údajnou nadbytečnost. Tyto výpovědi nebyly projednány s odbory.


Déčko — Česká televize

"Je to náhoda, anebo Česká televize používá za peníze koncesionářů najatou PR agenturu k mediální denunciační kampani zaměstnanců, kteří ukázali na vážný problém, jehož existence a další bujení popírá samotný smysl instituce veřejné služby, a žádali jeho vyřešení?" pokládá otázku Komers.


Chat: Adam Komers — Svět ČT — Česká televize komers česká televize

I když byl Adam Komers poměrně kontroverzní postavou televize a mnoha lidem rozhodně ležel v žaludku, není jeho odchod spojený s žádným vyhazovem. Jak sám napsal na Facebooku, televizi opouští sám, z vlastní vůle. Jeho cílem je především snaha o to, vydat se cestou vlastního soukromého podnikání.