europan-cz.cz
 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi Sverigečeská pojišťovna sledování škody

česká pojišťovna sledování škody

Oznámení škody (pojištění majetku) - Česká pojišťovna

Problém s kompatibilitou. Problém s kompatibilitou používaného internetového prohlížeče. Vyhledat škodu zde můžete vložit podklady potřebné k vyřízení škody


Pojištění - Česká pošta

česká pojišťovna sledování škody
Úraz, poškození osobních věcí a zavazadel, zpoždění a ztráty při přepravě, pojištění přenosné elektroniky či sportovního vybavení, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě za způsobenou škodu (na zdraví, majetku jiné osoby, za následnou finanční škodu), storno cesty, neuskutečnění zájezdu, pojištění spoluúčasti na věci půjčené.


MojeČPP – pojišťovna v mém počítači

česká pojišťovna sledování škody
Informace o průběhu řešení události s možností vkládání dokumentů. Zadejte číslo události: z autopojištění, privátního majetku nebo pojištění podnikatelů


Jak se chovat po škodě - Česká pojišťovna

česká pojišťovna sledování škody
Zjistěte, kdo za škodu odpovídá, a bez zbytečného odkladu uplatněte u odpovědného subjektu nárok na náhradu škody. Nárok na náhradu škody nemůžete u pojišťovny uplatnit přímo, pojišťovna ani nemůže s ohledem na platné právní předpisy sdělovat údaje o pojistné smlouvě svého klienta.


Škody a pojistné události - ČSOB Pojišťovna

Upozornění: Dlouho nevykazujete žádnou aktivitu, proto dojde za 60s k odhlášení. Tlačítkem „Prodloužit“ odložíte odhlášení o 45 minut.


Jak nahlásit nebo sledovat škodu? | UNIQA pojišťovna

Informace pro nahlášení škody z pojištění firem (pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, TRUMF, zemědělské pojištění) Úrazové pojištění řidičů - RENTO Přečtěte si, jak nahlásit škodu z úrazového pojištění řidičů - RENTO.


Spoléhá na nás téměř 3 miliony klientů - Česká pojišťovna

česká pojišťovna sledování škody
Údaje ze služby MojeČPP mají pouze informativní charakter. V případě zjištěných nesrovnalostí proveďte příslušné změny nebo se obraťte na naši klientskou linku 957 444 555.


Škody Živě - Apps on Google Play

History and Development The tradition of Česká pojišťovna dates back uninterrupted to 1827, when "Císařsko-královský, privilegovaný, český, společný náhradu škody ohněm svedené pojišťující ústav" (Kaiser-king, privileged, Czech, Mutual Insurance Institute) was established in Prague.


Nahrání dokumentu a informace ke škodě | Allianz pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí své letité zkušenosti a pojištění do každé situace - pojištění vozu, odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zvířat, cestovní pojistky a další.