europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

chomutov aktuálně
předpověď počasí praha 2
billa letak najdislevu
radar počasí chlumec nad cidlinou
aktuálně snih
recept palačinky z jogurtu
účastníci tvoje tvář má známý hlas 2019
bazos nautila
kaufland leták 8.1.2019
kotě snář

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi Sverigečeské dráhy mistrovství světa v hokeji

české dráhy mistrovství světa v hokeji

České dráhy nabízí slevu pro fanoušky Mistrovství světa v

České dráhy včera přepravily vlakem na mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě reprezentační hráče českého národního týmu.


České dráhy, a. s. | Na Mistrovství světa v hokeji na

Nesehnali jste lístky na české zápasy na mistrovství světa v hokeji na Slovensku? Ve čtvrtek sice startuje poslední fáze prodeje vstupenek, na český tým jich ale pravděpodobně bude minimum. Můžete tak využít speciální nabídku Českých drah, kde spolu se zpáteční jízdenkou do Bratislavy můžete získat i vybrané denní balíčky vstupenek.


Jak nejlépe na MS? Fanoušci plní vlaky ve velkém, bez

Mistrovství světa v ledním hokeji 2019, se letos odehraje na Slovensku, a to v Košicích a v Bratislavě. České dráhy ve své akci „Vlakem na hokej“ nabízejí jak zpáteční jízdenky na speciální vlak, tak zejména balíčky obsahující vstupenky na jednotlivé hrací dny plus zpáteční jízdenku na speciální vlak.


E-shop | České dráhy

české dráhy mistrovství světa v hokeji

See more of České dráhy on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of České dráhy on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. České dráhy. May 8 · Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 v Bratislavě a v Košicích se …


Images of České Dráhy Mistrovství světa v hokeji

Na očekávaný hokejový svátek, který odstartuje už první květnové odpoledne v Praze a Ostravě, se chystají stovky domácích i zahraničních fanoušků. České dráhy, které se staly oficiálním partnerem MS IIHF v ledním hokeji 2015, jim pro cestu na jednotlivé zápasy nabídnou poloviční jízdné.


MS v hokeji 2019: České dráhy i RegioJet těží z jízdenek

Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné cestování In Karta Nákup In Karty a slevových aplikací Věrnostní program Body za každý nákup v e


České dráhy, a. s. | ČD jsou oficiálním partnerem MS IIHF

české dráhy mistrovství světa v hokeji

Připravte se. Ve středu v 9.19 startuje prodej vstupenek na hokejové MS na Slovensku. Počítadlo na oficiálních stránkách nyní zvěstuje, že mistrovství světa na Slovensku začíná za 234 dní. A už teď se rozhodne, kteří z tisíců českých zájemců se ho skutečně osobně zúčastní.


MS v hokeji 2019 | Česká šance na vstupenky na MS v hokeji

České dráhy dnes zařadily do provozu lokomotivu 362.161 ve speciálním zbarvení české hokejové reprezentace. Stroj má být i v čele speciálních vlaků-ČD spustily prodej jízdenek na hokejový šampionát. Lákají na railjet, pojede koženka, které se chystají České dráhy vypravit na mistrovství světa v hokeji


MS v hokeji 2019 - Výsledky, program, reportáže online

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 se uskuteční v Praze a v Ostravě. Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit reprezentační tým, se nabízí možnost využít k cestování vlakové spojení.Nabízí se zde možnost využít slevu VLAK+ hokej. Stačí na pokladně ČD požádat o zpáteční jízdenku VLAK+ hokej.


MS 2019 | Hokejové mistrovství světa na Slovensku: o

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 se uskuteční v Praze a v Ostravě. Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit reprezentační tým, se nabízí možnost využít k cestování vlakové spojení.Nabízí se zde možnost využít slevu VLAK+ hokej. Stačí na pokladně ČD požádat o zpáteční jízdenku VLAK+ hokej.


MS v hokeji 2019 | Česká šance na vstupenky na MS v hokeji

České dráhy připravily pro nadcházející Mistrovství světa v ledním hokeji speciální nabídku Jízdenka VLAK+ hokej. Za cestu odkudkoliv z Česka do Prahy nebo Ostravy fanoušci zaplatí obyčejné jízdné, cestu zpět budou mít zdarma. MS se koná od 1. do 17. května, akce ČD startuje o den dřív.


České dráhy - Cesta na Mistrovství světa. | Facebook

české dráhy mistrovství světa v hokeji

Už znají podobu a jméno maskota, nyní se dozvěděli i ceny lístků. Slováci se už nemohou dočkat domácího mistrovství světa v hokeji, které se po osmi letech opět uskuteční v Bratislavě a Košicích. Ne každý však bude mít na to, aby se osobně mohl podívat na utkání slovenské reprezentace.


vlakem na Mistrovství světa v hokeji v Bratislavě

83. mistrovství světa v ledním hokeji se v roce 2019 bude po osmi letech pořádat znovu v Bratislavě a Košicích. Slovensko získalo pořadatelství turnaje na kongresu IIHF při MS v hokeji 2015 v Praze. Protikandidáta Slovensko nemělo, Švýcarsko svou kandidaturu stáhlo …


Fanoušky čekají na hokejovém MS kontroly, MHD bude zdarma

MS v hokeji 2019 pomáhá i dopravcům. Jak České dráhy, tak i soukromý RegioJet vyslaly na šampionát speciální vlaky. A hlásí úspěch, vlaky jsou obvykle zcela zaplněné. hokej Sport Mistrovství světa České dráhy RegioJet