europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

cesky amateri full
bostonský palačinky
akční leták penny najdi slevu
udalosti česká televize
ulozto tri setry
výměna manželek černoch
still preklad
bazos prodam hot wheels
porota tvoje tvar ma znamy hlas vladimir
kroket dracik

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeDatová schránka posta

Datová schránka posta

Úvodní stránka - Home Na přepážkách se službou Czech POINT je možné podat žádost o zřízení datové schránky. V případě, že informační systém datových schránek žádost přijme, bude datová schránka zřízena do tří dnů. Poté obdrží zákazník přístupové údaje poštovní zásilkou.

Datový trezor - Home datová schránka posta Elektronická schránka sa aktom vôle zrušiť nedá. Schránka bude zrušená a jej obsah vymazaný iba v prípade smrti jej majiteľa, resp. zániku právnickej osoby alebo orgánu verejnej moci, a to po uplynutí 3 rokov odo dňa, keď sa o tejto skutočnosti dozvie zriaďovateľ z príslušného referenčného registra. 16.

Datová schránka - Česká pošta, s.p. Datová schránka vám umožní posílat elektronické dokumenty orgánům veřejné moci zcela zdarma. Stejně tak obce, soudy, úřady a další instituce státu by měly posílat korespondenci přednostně do datové schránky. A tak můžete nejen se státem komunikovat kdekoli a kdykoli.

Mezi svátky se do datových schránek nepřihlásíte. Pošta je Po výběru způsobu fakturace a kontrole PIN kódu vám aktivujeme odeslání Poštovních datových zpráv na smlouvu. Pokud nejste registrovaným uživatelem PoštyOnline a ani nemáte v úmyslu se registrovat, máte možnost aktivovat službu Poštovní datová zpráva i jako nepřihlášený uživatel.

Poštovní datová zpráva - Česká pošta Datová schránka; Poštovní datová zpráva; Datový trezor; Výpis z rejstříku veřejné správy; Autorizovaná konverze dokumentů; Certifikační autorita PostSignum; eShop. Prodej poštovního zboží; Prodej známek; Prodej dálničních kupónů; Předplatné tisku; Jiné služby. Objednávka na pobočku; Průzkum spokojenosti

Česká pošta - Datové schránky datová schránka posta Vyplňte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se. Pokud jste se ještě nikdy nepřihlašovali do své datové schránky, použijte přihlašovací údaje, které Vám byly vygenerovány systémem a doručeny v obálce se žlutým pruhem nebo prostřednictvím aktivačního portálu.

Zneplatnění přístupových údajů a vydání nových - Česká pošta datová schránka posta A data mailbox enables you to send and/or receive electronic documents to/from public authorities, such as courts, police or administrative bodies, free of charge. Communication via data mailboxes replaces the classical method of delivery by letter because of the Data Mailbox Act which has made the paper and electronic versions of sent documents equal.

Elektronická schránka - najčastejšie otázky a odpovede Informační systém datových schránek (ISDS) Provozní řád ISDS a jeho technické specifikace, jednotný standard pro komunikaci ISDS se spisovou službou (SS), API, Memorandum o spolupráci při vytváření technické části prováděcí vyhlášky o standard

Datové schránky - Česká pošta Posiluje ochranu dat. Česká pošta zodpovídá za ochranu dat uložených v Datovém trezoru, takže se nemusíte obávat, že se vaše datové zprávy dostanou do nepovolaných rukou. Prodlužuje platnost zpráv. Na rozdíl od dat archivovaných vlastními silami, třeba vytištěním, zprávy uložené v Datovém trezoru neztrácejí platnost.

Data Mailbox - Česká pošta, s.p. Na přepážkách se službou Czech POINT můžete podat žádost o zřízení datové schránky. V případě, že informační systém datových schránek žádost přijme, bude vám datová schránka zřízena do tří dnů. Poté obdržíte přístupové údaje poštovní zásilkou do vlastních rukou adresáta.