europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

posledni panna ulozto
lidl leták 11.3
vymena manzelek nejnovejsi
urad prace vlasim
radar počasí usa
úřad práce co s sebou absolvent
ceska televize web
tvoje tvář má známý hlas 2 5 dil
deposit překlad
jak servírovat palačinky

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCesko anglicky prekladac

Cesko anglicky prekladac

anglicko-český slovník - překlad - bab.la

cesko anglicky prekladac překladač přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny


Česko - Anglický překladač | TRANSLATOR.EU

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Tímto známým rčením vás srdečně vítáme na překladatelském webu Slovníček.cz, který poskytuje kompletní multijazykový překladač on-line do více než 40 jazyků světa, to vše je napojeno na kvalitní překladatelský servis. Stačí vložit větu, frázi, víceslovný text či souvětí, zvolit jazyk, do kterého chcete


Anglicko-český slovník | Lingea

Překlad slov do 43 světových jazyků. Učíte se cizí jazyk a hledáte překlad českých slov? Připravili jsme si pro vás jedinečný slovník online, který během vteřiny zvládne přeložit libovolné české slovo až do 43 světových jazyků.


Anglický online překladač zdarma - umím přes 50 jazyků

cesko anglicky prekladac Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.


Anglicko-český překladač vět online | Překladač vět online

Online slovník s výslovností, překladač vět do 50 jazyků, anglicko-český a česko-anglický slovník


Anglicko - Český překladač | TRANSLATOR.EU

Anglicko-český slovník. Kvalitní on-line slovníky, překlady, konverzace, gramatiky, témata a jazykové hry zdarma.


Prekladač Google

cesko anglicky prekladac anglicky-česky; anglicko-český slovník. Chceš přeložit anglické slovo nebo slovní spojení do češtiny nebo naopak? Vlož hledaný anglický nebo český výraz do vstupního pole a hledej v bezplatném anglicko-českém on-line slovníku. Výsledky hledání můžeš upřesnit pomocí filtru.


Anglicko-Slovenský prekladač viet - Prekladač viet online

cesko anglicky prekladac Díky britské koloniální expanzi je angličtina dnes světovým jazykem č. 1. Územně se od sebe odlišují např. britská, americká, australská, jihoafrická, kanadská či indická angličtina nebo nářeční formy jako jazyk krio v Sieře Leone, jazyk sranan v Surinamu nebi jazyk beach-la-mar v Oceánii.


Prekladač viet online [Zadarmo]

Angličtina je západogermánsky jazyk, pôvodom z Anglicka a je to tretí najrozšírenejší materinský jazyk na svete. Celkovo však angličtinou hovorí odhadom až 1,8 miliarda ľudí. Moderná angličtina je zároveň najdominantnejší jazyk v oblasti komunikácie, vedy, informačných technológií, ale aj zábavy.


Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ

Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.


překladač překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

cesko anglicky prekladac Prekladač viet online - Preklad textov, fráz, dokumentov a slov do viac ako 40 jazykov. Stačí zadať zdrojový text a o pár sekúnd máte preklad k dispozícii!