europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

ulozto podobne stranky
kaufland leták jaroměř
prostreno xiii 27
hippies moda obrázky
počasí nové město na moravě webkamera
situace v sýrii aktuálně
ordinace v růžové zahradě 2 dva tatinkove
multisport karta české dráhy
flight prekladac
katastr nemovitostí itálie

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeske drahy vozy

Ceske drahy vozy

E-shop | České dráhy

Tato společnost by užívala jiné logo a staré vozy a účastnila by se soutěží o dotovanou dopravu nejen v České republice, ale i v sousedních zemích, například Německu, Rakousku či Slovensku. Nově založená společnost by podle návrhu měla exkluzivitu za České dráhy pro soutěže na českém trhu.

České dráhy přestaví restaurační vozy na další bistra

Vozy budou osazeny novými předsuvnými dveřmi, u kterých bude možné zajistit blokování od rozjezdu vlaku (od 0 km/h) a selektivní odblokování pro jejich otevření pouze na straně nástupiště. Předpokládaná výše investice je 54 milionů Kč a doba realizace bude 12 měsíců od podpisu smlouvy.

Úvodní stránka | České dráhy

ceske drahy vozy Spojení a jízdenka

České dráhy investují, kupují nové i starší vagony — ČT24

Železničář / Provoz / České dráhy si vozy modernizují svépomocí. České dráhy si vozy modernizují svépomocí. 5.9.2019 – autor: JOSEF HOLEK. Oblastní centrum údržby Západ Českých drah v Plzni si po dobrých zkušenostech s revitalizací stovek osobních vozů řad A, AB, B a BDs připsalo na účet dalších jedenapadesát úspěšně opravených vozů řad Bdmtee, Btee a

České dráhy, a. s. | Restaurační vozy projdou přestavbou

Cestující v rychlících Labe mezi Prahou a Děčínem čeká od prosince, pokud jde o kvalitu cestování, návrat do minulosti. České dráhy lepší vozy z této trasy nasadí na rychlíky Praha – Cheb, navíc o víkendech už na rychlíky nebudou posílat elektrické jednotky CityElefant.

České dráhy končí s dalšími modernizovanými vozy ze 60

ceske drahy vozy Železničář / Provoz / Nové vozy pro České dráhy už pomalu vznikají. Nové vozy pro České dráhy už pomalu vznikají. 2.10.2019 – autor: JOSEF HOLEK Vizualizace: SIEMENS MOBILITY/ŠKODA TRANSPORTATION . Padesát nových vozů, které Českým drahám dodá konsorcium Siemens Mobility a Škoda Transportation, už je ve výrobě.

Železničář | České dráhy si vozy modernizují svépomocí

Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné cestování In Karta Nákup In Karty a slevových aplikací Věrnostní program Body za každý nákup v e

Železničář | Nové vozy pro České dráhy už pomalu vznikají

Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

Noční vlaky ČD | České dráhy

Další nové vlaky pro naše cestující. Před pár dny byla zahájena výroba padesátky špičkových vozů určených pro dálkovou dopravu, které pro nás vyrábí konsorcium firem Siemens Czech a Škoda Transportation.Podívejte se jak budou vypadat!

Spojení a jízdenka | České dráhy

ceske drahy vozy Železničář / Provoz / Nové vozy pro České dráhy už pomalu vznikají. Nové vozy pro České dráhy už pomalu vznikají. 2.10.2019 – autor: JOSEF HOLEK Vizualizace: SIEMENS MOBILITY/ŠKODA TRANSPORTATION . Padesát nových vozů, které Českým drahám dodá konsorcium Siemens Mobility a Škoda Transportation, už je ve výrobě.

České dráhy – Wikipedie

Tiskové zprávy Restaurační vozy projdou přestavbou, vzniknou z nich bistrovozy s oddíly 1. třídy. 7.8.2018 - 11:19. Vyšší efektivitu provozu dálkových linek, rozšíření služeb v oblasti gastronomie na palubě vlaků Českých drah a zvýšení kapacity spojů ve stále více poptávané 1. třídě umožní přestavba restauračních vozů na bistrovozy.

Cestování v lůžkových a lehátkových vozech | České dráhy

Vozy jsou nízkopodlažní a klimatizované, vozy pro České dráhy jezdily původně na tratích kolem Berlína, jsou opatřeny i logy VBB (Dopravní svaz Berlín – Brandenburg). České dráhy zaplatily za vlaky 190 milionů korun bez DPH, jak uvedly na profilu zadavatele. Prodávajícím byla oficiálně nizozemská společnost Lynx.