europan-cz.cz
 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeske drahy nalezy

Ceske drahy nalezy

České dráhy, a. s. | Vyhledávání

Skrblik.cz » Cestování » Jak cestovat levně » Ztráty a nálezy: ČD, DPP, vlaky, autobusy a eZtráty. Ztráty a nálezy: ČD, DPP, vlaky, autobusy a eZtráty. Už se vám podařilo něco ztratit, zapomenout nebo prostě nenajít? Nebo jste naopak našli něco cenného a nevěděli, co s tím?


Úvodní stránka | České dráhy

Ve správním území města České Budějovice je agenda ztrát a nálezů zajišťována v odboru vnitřních věcí magistrátu města na náměstí Přemysla Otakara II. č. 1/1.


České dráhy, a. s. | České dráhy a Grandi Stazioni Česká

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Seidelovský vlak opět vyráží za historickými pohledy na Vyšebrodsko 8.11.2019 / V sobotu 9. listopadu vypraví České dráhy ve spolupráci se světoznámým Museem Fotoateliér Seidel tradiční Seidelovský vlak po stopách historie s odborným výkladem o technických, historických a přírodních zajímavostech Vyšebrodska.


eztraty.cz - národní databáze nálezů a Vrátilky

ceske drahy nalezy Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Tiskové zprávy České dráhy a Grandi Stazioni Česká republika dnes otevírají nové ČD centrum ve stanici Praha hl.n.


eztraty.cz - národní databáze nálezů a Vrátilky

Využitím filtru si můžete pomoci urychlit hledání. Kombinujte filtry a hrajte se. Nespoléhejte na přesnost. Nálezce nemusel nález zapsat tak, jak si vy myslíte.


eztraty.cz - národní databáze nálezů a Vrátilky

FOTOGALERIE ZAPOMENUTÝCH VĚCÍ. Zapomenuté batohy, mobilní telefony nebo peněženky. Cestující od začátku roku ztratili ve vlacích Českých drah zhruba tisícovku nejrůznějších věcí. Železniční dopravce se proto rozhodl usnadnit jim hledání. Zapojil se do projektu eZtraty.cz, lidé tak na jednom webu najdou všechny ztracené i nalezené cennosti.


Ztráty a nálezy - Hardyn.cz

Nálezy na eztraty.cz vkládá a vyhledává na nich Vrátilky již více než 700 partnerů z celé ČR. Zapojte se také!


České dráhy, a. s. | Úvodní stránka

Pokud cokoliv zapomenete ve vlaku, doporučujeme se co nejrychleji obrátit prostřednictvím telefonu 221 111 122 na náš Centrální zákaznický servis ČD.


eztraty.cz - národní databáze nálezů a Vrátilky

ceske drahy nalezy Jak podpořit projekt a ještě na tom získat? Projekt eztraty.cz, jehož součástí je i ZTRATOS, financujeme z prodeje Vrátilek. Vrátilka je šikovná vychytávka, která umožní snadné vrácení klíčů a …