europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

prostřeno iprima
rajče black prince
ceske drahy zamestnanecky portal
palačinky kačera donalda
zaříkávač koní uložto
česká pojišťovna pojištění domu
česká spořitelna bankomat mendlovo náměstí
předpověď počasí řím
rajce net vendy5
teorie velkeho tresku s12e08 cz

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeska televize pravy rytir

Ceska televize pravy rytir

pohádka Pravý rytíř - trailer - YouTube ceska televize pravy rytir

Pohádku o rytířích, unesené princezně a kouzelném náhrdelníku odvypráví Česká televize na Štědrý večer. Vincent (Jan Komínek), rozvážný a mírumilovný mladík, který rád čte a maluje, je pravým opakem svého otce (Lukáš Vaculík). Ten má jako vysloužilý a ambiciózní rytíř silnou potřebu svého syna neustále


Pravý rytíř – Wikipedie

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.


Vánoční svátky na ČT: Pravý rytíř, Prázdniny v Římě či ceska televize pravy rytir

Udatný rytíř Teodor se vzhlíží ve svém synovi, naplánoval mu celý život a neustále mu říká, co má dělat. Mladý rytíř Vincent by ale raději četl knihy nebo maloval, ale to jediné, co jeho otec uznává, jsou zbraně a boj.


Pravý rytíř – Wikipedie ceska televize pravy rytir

Pravý rytíř je česká filmová pohádka režiséra Martina Dolenského z roku 2016. Natáčelo se na hradě Roštejně, v Jindřichově Hradci, na Landštejně, v Dolském mlýně u Hřenska, v brdských lesích a ve skalách u Tisé na Ústecku.. Pohádka se vysílala na Štědrý den, kdy ji sledovalo průměrně 2,7 milionu diváků.


Déčko — Česká televize ceska televize pravy rytir

Miluji přírodu, svobodu a spravedlnost. A taky pohádky! Přečtu vám o tom, že ne každý loupežník je zlořád a že se polepšit může každý, a pokud ne, čeká jej spravedlivý trest.


Zemřel Martin Dolenský, režisér Vyprávěj a pohádky Pravý ceska televize pravy rytir

Popis: Příběh o tom, jak mladý rytíř a jeho starostlivý otec najdou nejen cestu jeden k druhému, ale také lásku a štěstí Pohádku o rytířích, unesené princezně a kouzelném náhrdelníku odvypráví Česká televize na Štědrý večer. Vincent (Jan Komínek), rozvážný a mírumilovný mladík, který rád čte a maluje, je pravým opakem svého otce (Lukáš Vaculík).


Nejvíc diváků si vybojoval na Štědrý den Pravý rytíř

Pravý rytíř, Pohádkové dobrodružství, v němž mladý rytíř a jeho starostlivý otec překonají řadu nástrah, porazí zlého černokněžníka, vysvobodí princeznu, najdou lásku a především cestu jeden k druhému.


Pravý rytíř — Česká televize ceska televize pravy rytir

Pravý rytíř je česká filmová pohádka režiséra Martina Dolenského z roku 2016. Natáčelo se na hradě Roštejně, v Jindřichově Hradci, na Landštejně, v Dolském mlýně u Hřenska, v brdských lesích a ve skalách u Tisé na Ústecku.. Pohádka se vysílala na Štědrý den, …


Pravý rytíř — iVysílání — Česká televize ceska televize pravy rytir

Nejvíc diváků sledovalo na Štědrý den, stejně jako loni premiérovou pohádku České televize. Tentokrát to byl příběh Pravý rytíř a vybralo si jej v průměru 2,7 milionu lidí ve věku od 15 let.


Zbojnické pohádky — Pořady — Déčko — Česká televize

(Česká televize) Vincent (J. Komínek) je mírumilovný mladík, který rád čte a maluje a je tak pravým opakem svého otce (L. Vaculík). Ten má jako vysloužilý ambiciózní rytíř silnou potřebu svého syna neustále poučovat a doprovází jej i na zkušenou do světa.