europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

uloz ťó
vymena manzelek nemackej mi hada
dlouhodobá předpověď počasí žatec
kaloricke tabulky losos
penny market znojmo letak
ordinace v růžové zahradě 2 450
rts stavitel ulozto
palacinky recept 20 ks
jízdné české dráhy kalkulačka
ordinace v růžové zahradě 2 franta

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeska televize obchod se zdravím

Ceska televize obchod se zdravím

Expert k dokumentu Obchod se zdravím: Kde končí

Dokument Obchod se zdravím vyvolal bouřlivou debatu o léčitelství. Jenže léčitelé v současnosti vydělávají i na vyložených bludech. Ukázal to například dokument Obchod se zdravím, který ČT uvedla minulý týden. Pomocí skryté kamery odhaluje praktiky …

INFILTRACE: Česká televize se zaměřila na léčitele

Pacienti trpící těžce léčitelnými nebo nevyléčitelnými chorobami se někdy uchylují k tzv. alternativní medicíně. Ivana Lokajová se vydala do jedné z takových klinik nazvané Aktip a půl roku v ní natáčela se skrytou kamerou. Předepisovali jí kapky bez účinných látek nebo milence. Tedy nefunkční metody, za které vyinkasovali celkem asi 30 tisíc korun.

Infiltrace: Obchod s důvěrou — iVysílání — Česká televize

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Přehled dílů — Infiltrace — Česká televize

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — ČT24 — Česká

Dokument Obchod se zdravím vyvolal bouřlivou debatu o léčitelství. Jenže léčitelé v současnosti vydělávají i na vyložených bludech. Ukázal to například dokument Obchod se zdravím, který ČT uvedla minulý týden. Pomocí skryté kamery odhaluje praktiky pražského zařízení Aktip, které nabízí alternativní léčebné

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — Česká televize

Dokument Obchod se zdravím z cyklu Infiltrace způsobil poprask – věnovala se mu téměř všechna česká i slovenská média, diskutuje se o něm na sociálních sítích, reagují na něj profesní komory, jednotlivci i politici. Řeší se urychlení legislativní úpravy léčitelských živností.

Léčba rakoviny milencem? Dokument ČT odhaluje podvodné

Česká televize natočila po patnácti letech pokračování úspěšného cyklu Infiltrace. Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004, kdy došlo k nápravě poměrů v mnoha ústavech sociální péče, se tentokrát autoři zaměřili na psychosomatickou léčbu po česku.

ČT připravila dva nové díly z cyklu Infiltrace: skryté

Chystá se regulace léčitelů. Dokument ČT Obchod se zdravím vyvolal bouřlivou debatu. Ministerstvo zdravotnictví připravuje zákon o léčitelství. Česko totiž zatím nemá žádná zvláštní pravidla pro alternativní medicínu, přičemž obor z pohledu zákona funguje jako poradenství.

Dokument Obchod se zdravím odkryl praktiky centra

Lidé jsou naštvaní na lékaře, na nedostatek jejich času, empatie a na omezenou nabídku. To jsou nejčastější důvody, kdy se pacienti rozhodnou například pro alternativní léčbu. O tom už řeč v Infiltraci byla – v dílu Obchod se zdravím. Výsledkem je zákon o léčitelích a zrušení AKTIPu.

Téma Aktip — ČT24 — Česká televize

ceska televize obchod se zdravím
Obchod se zdravím – nová fakta Premiéra: 25. 6. 2018 na ČT1. Šarlatáni, nebo terapeuti nabízející alternativní léčbu? Nová fakta o pražském konzultačním a terapeutickém institutu Aktip v aktuálním dokumentu Šárky Maixnerové.