europan-cz.cz
Záštita:Sponzoři: Mediální partneři:

prostřeno vítěz
ceska sporitelna andel
ico ceske drahy
without you překlad
obrázky na tapetu počítače
rychly prachy bara
prostřeno regina holásková
billa leták od 4.7
iprima prostreno hodnoceni
rajče sunnyboy

 

Výrobky z Eucoru Belgique Deutschland Espana France Hrvatska Italia Kosovo Nederland Norge Österreich Polska Portugal Suisse Suomi SverigeCeska sporitelna zakaznicka linka

Ceska sporitelna zakaznicka linka

George. Bankovnictví budoucnosti, které usnadňuje život

ceska sporitelna zakaznicka linka
Máme nové telefonní číslo, které vám šetří náklady na volání. Na linku 241 114 114 můžete volat jako na kterékoliv jiné národní číslo dle tarifu svého operátora. Můžete tedy volat i v rámci svých volných minut či neomezených tarifů bez dopadu na cenu hovoru.

Klientský servis - Česká - Česká pojišťovna

SERVIS 24 Internetové bankovnictví končí a nahradí ho George. V průběhu roku 2018 začneme uzavírat SERVIS 24 a všechny klienty postupně převedeme na nové bankovnictví George - moderní digitální prostředí pro správu osobních, rodinných i podnikatelských financí.. Nemusíte mít obavy, svoje trvalé příkazy, šablony a uživatelská nastavení najdete i v novém

Klientská zóna - Česká pojišťovna

ceska sporitelna zakaznicka linka
Zavolejte nám na infolinku, napište na chat, Skype a Whatsapp a najděte nejbližší pobočku a bankomaty ČSOB. Všechny kontakty na jednom místě.

Úvodní stránka - Česká pošta

ceska sporitelna zakaznicka linka
Jestli hledáte Česká spořitelna infolinka – zavítejte na webové stránky společnosti Česká spořitelna www.csas.cz. Vyberte si jeden Česká spořitelna kontakt z nabídnutých a získejte rady od profesionálních pracovníků spořitelny. Neváhejte kontaktovat operátora a obdržte podporu ihned.

SIPO - Česká pošta

ceska sporitelna zakaznicka linka
Máme všetko čo potrebujete. Bežné účty, vkladné knižky, úvery, termínované vklady, služby platobného styku a elektronického bankovníctva.

Důležité kontakty | Poštovní spořitelna

Jsme vaše Poštovní spořitelna a pomůžeme vám v každé životní situaci. Ať už půjde o účet, půjčku, investice nebo třeba pojištění.

Kontakty – infolinky a pobočky | ČSOB

ceska sporitelna zakaznicka linka
motiv-poukazkacr ico-esipo. Popis služby. SIPO - Soustředěné inkaso plateb obyvatelstva. SIPO je obstaravatelská činnost České pošty, s.p., spočívající v inkasování plateb od fyzických osob ve prospěch právnických a dalších osob, které s poštou uzavřely smlouvu o obstarávání SIPO.

SERVIS 24 Internetové bankovnictví | Česká spořitelna

Call centrum. Potřebujete zjistit více informací o našich službách, zásilkách, případně k reklamacím? Kontaktujte naše operátory telefonicky nebo e-mailem.

Úvod | Poštovní spořitelna

Kontaktujte centrálu ČMSS. Tímto uděluji souhlas společnosti Českomoravská stavební spořitelna, a.s., se sídlem: Vinohradská 3218/169, P.O.Box 117, 100 17 Praha 10, IČO 49241397 (dále jen „ČMSS“), se zpracováním osobních údajů v dále uvedeném rozsahu.

Centrála ČMSS | ČMSS

George vám pomůže pohodlně a bezpečně ovládat vaše finance. Přináší vám šikovný přehled výdajů, bleskurychlé zadávání plateb, chytré vyhledávání a spoustu dalšího. George vám zkrátka nabízí komfort, na který si snadno zvyknete.

Kontakty - Česká pojišťovna

linka. Nepřetržitá informační linka, která pomůže i s blokací karty a vším potřebným. 800 207 207. Ze zahraničí: +420 956 777 901. Linka pro George. Když potřebujete pomoci s novým internetovým bankovnictvím George. 956 777 438. Česka spořitelna na Instagramu;